Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/flymore/niezlomny24.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/flymore/niezlomny24.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/flymore/niezlomny24.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/flymore/niezlomny24.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Kup na prezent – Niezłomny24.pl
Wolny 60 sek./minutę
Podejmij wyzwanie i zapisz się już teraz!
W drodze 24 h/dobę
Podejmij wyzwanie i zapisz się już teraz!
Pod żaglami 24 h/dobę
Podejmij wyzwanie i zapisz się już teraz!
Dla siebie 24 h/dobę
Podejmij wyzwanie i zapisz się już teraz!

Kup na prezent – podaruj Voucher

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.

W tym miejscu możesz kupić Voucher na wybrane wydarzenie organizowane przez ekipę Niezłomnych. Obdarowując kogoś takim prezentem, dajesz mu możliwość doświadczenia przeżyć, które zostaną z nim na całe życie, a być może pomogą także scementować więzi pomiędzy jego najbliższymi.

Jak to działa?

  1. Wybierz wydarzenie z dostępnych na tej stronie.
  2. Opłać Voucher.
  3. W ciągu kilku dni od dokonania płatności otrzymasz od nas maila z elektroniczną wersją Vouchera na wybrane wydarzenie oraz unikalnym kodem.
  4. Przekaż Voucher osobie, której chcesz zrobić prezent (możesz go wydrukować lub przesłać w formie elektronicznej) – ważne – pamiętaj także o przekazaniu otrzymanego kodu.
  5. Osoba obdarowana zapisując się na wydarzenie w polu „Uwagi” podaje kod otrzymany wraz z Voucherem, co jest równoznaczne z potwierdzeniem dokonania opłaty rejestracyjnej.

Odważni

Nie siła czyni prawdziwym, lecz odwaga i umiejętność dokonania wyborów

Odpowiedzialni

Silne małżeństwo zadba o siebie nawzajem.

Nieulęknieni

Niech
w Waszych sercach zamieszka LEW

Godni naśladowania

Każdy może być rodzicem, lecz tylko ktoś wyjątkowy będzie Mamą lub Tatą…

Niepokonani

Zwyciężają Ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać

Wolni

Jesteśmy WOLNI. Robimy to, co chcemy, a chcemy robić to, co powinniśmy.

Koszty

Koszt wyjazdu zawiera się w przedziale od 890zł do 1090zł od osoby w zależności od standardu wynajmowanego jachtu.

Opłata zawiera:
Czarter i prowadzenie jachtu, opłatę za sprzątanie po zakończeniu rejsu, opłaty portowe i wspólny kambuz (wyżywienie), oraz kaucję (1000zł za jacht) wpłacaną przed rejsem i zwracaną po bezszkodowym jego zakończeniu.

Po dokonaniu zgłoszenia przez stronę, masz 3 dni na wpłacenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 250 zł za każdego zgłaszanego uczestnika.
Jeśli nie dokonasz opłaty rejestracyjnej Twoje zgłoszenie zostanie anulowane. Z racji na ograniczoną ilości miejsc na jachtach, decyduje kolejność rejestracji uczestników oraz możliwość ich rozlokowania. Na każdym jachcie jest tylko jedna kajuta 3 osobowa, pozostałe są 2-osobowe).

Ponieważ jachty różnią się standardem a zatem i ceną czarteru, informację o wysokości II raty pozostałej do wpłaty w terminie do końca kwietnia, otrzymasz mailem po zapełnieniu wszystkich wolnych miejsc na poszczególnych jednostkach, ostatnią – III ratę w wysokości 250zł od osoby wpłacamy sternikowi na miejscu w gotówce.

Płatności proszę dokonywać na konto bankowe:
Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio,
Ul. Obrzeżna Północna 17B, 41-400 Mysłowice
numer konta: 46 1750 0012 0000 0000 3367 0109
z dopiskiem:
NIEZŁOMNY pod żaglami 2022 (imiona i nazwiska uczestników)

Dołącz do nas!

Niezłomny z dzieckiem pod żaglami

Zapisz się

Śledź naszego Facebooka. Już niedługo uruchomimy zapisy na kolejny weekend. Wszystkim, którzy zarezerwowali już miejsca w zeszłym roku wyślemy informację o potwierdzeniu rezerwacji.

Do zobaczenia w górach!!!

Masz pytania? Potrzebujesz Voucher „na już”?

Mariusz Barber

Telefon: +48 600 328 828
E-mail: biuro@niezlomny24.pl

Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio

Adres: Ul. Obrzeżna Północna 17B
41-400 Mysłowice
Nr konta: 46 1750 0012 0000 0000 3367 0109
BNP Paribas Bank Polska S.A.