Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/flymore/niezlomny24.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/flymore/niezlomny24.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/flymore/niezlomny24.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/flymore/niezlomny24.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Niezłomny Na Żaglach – Niezłomny24.pl
Pod żaglami 24 h/dobę
Podejmij wyzwanie i zapisz się już teraz!
Żyjący 365 dni/rok
Podejmij wyzwanie i zapisz się już teraz!
Gotowy 60 sek./minutę
Podejmij wyzwanie i zapisz się już teraz!

„Ż Y J     Z     P A S J Ą !!!”

„NIEZŁOMNY”                      

Bądź mężczyzną …

0 sek./min.
żyjącym
0 godz./dobę
gotowym
0 dni/rok
z pasją
o .. 0
wyzwań

Niezłomny z dzieckiem pod żaglami

Jestem WOLNY. Robię to, co chcę, a chcę robić to, co powinienem.
                                                                                      „NIEZŁOMNY”

Mężczyzna nic nie musi, zrobi to, co chce. A my, powtarzając za św. Pawłem, możemy robić wszystko, ale wiedząc, że nie wszystko przynosi nam korzyść, pragniemy robić …
No właśnie!
Czego pragniemy? Czego my, mężczyźni, pragniemy???

Pragniemy budować siebie w relacji z Bogiem, naszymi najbliższymi.

Pragniemy wypełniać swoją misję w życiu, a przy tym mieć z tego radość. Dlatego zapraszamy Was na wakacyjny wyjazd Niezłomny z dzieckiem pod żaglami

W dzisiejszym świecie ciągle zmagamy się z brakiem czasu, dlatego chcemy zaproponować Ci kilka niezapomnianych chwil z Twoim synem lub córką, na łonie przyrody, twarzą w twarz, bez zbędnych „rozpraszaczy”, by budować z nimi coraz głębsze relacje, a przy tym dobrze się bawić. Zapraszamy Was na wakacyjną przygodę. Będzie to czas poznawanie pięknej sztuki żeglarskiej, czas cieszenia się przyrodą, dobrej zabawy i pogłębiania relacji ze swoim dzieckiem (lub dziećmi). Popłyniemy przed siebie, ścigając się z falami, chwytając w żagle wiatr. Tydzień w kontakcie z przepiękną mazurską przyrodą i przygodą, którą również będziecie tworzyli wspólnie.

Odważny

Nie siła czyni prawdziwym mężczyzną, lecz odwaga i umiejętność dokonania wyborów

Odpowiedzialny

Silny facet zadba o siebie, a prawdziwy mężczyzna zadba o innych

Nieulękniony

Niech
w Waszych sercach zamieszka LEW

Godny naśladowania

Każdy może być ojcem, lecz tylko ktoś wyjątkowy będzie Tatą…

Niepokonany

Zwyciężają Ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać

Wolny

Jestem WOLNY. Robię to, co chcę, a chcę robić to, co powinienem

Informacje

Wakacyjny rejs po krainie jezior Mazurskich Niezłomny z dzieckiem pod żaglami odbędzie się w dniach 22-29.06.2024.

Nasze jachty czekają na nas w stanicy nieopodal Giżycka. W sobotę 22 czerwca ok. godz. 16 tej wstępujemy na pokład i rozpoczynamy PRZYGODĘ! Powrót do portu macierzystego i zdanie jachtu przewidujemy na godz. 10.00 w ostatnim dniu naszego rejsu tj. w sobotę 29 czerwca.

Względy bezpieczeństwa wymagają wprowadzenia ograniczeń. Możesz zabrać ze sobą maksymalnie dwójkę dzieci w wieku co najmniej 8 lat, którymi będziesz się opiekował w czasie rejsu – pamiętaj, na jachcie to ty musisz o nie zadbać i nimi się przez ten czas opiekować. Żeglujemy, przygotowujemy posiłki, jemy i śpimy na jachcie. Będą dzikie obozowiska jak i cumowanie w ekskluzywnych portach, wodne atrakcje, umiarkowany wysiłek fizyczny i radosny czas zabawy z dziećmi. Ty, najlepiej z Żoną znacie swoje dziecko, jego możliwości, stopień wrażliwości. Dlatego bierzecie udział na własne ryzyko i odpowiedzialność, zarówno ojca jak i dziecka (dzieci).

Twoim głównym zadaniem w trakcie żeglowania będzie opieka nad swoim dzieckiem . Przygotuj się na wachty kambuzowe w czasie których będziesz mógł się wykazać umiejętnościami mistrza patelni jak i wachty pokładowe gdy szczotka, wiadro i woda będą waszym żywiołem. My z radością będziemy Cię wspierać i Ci towarzyszyć w tej przygodzie i spotkaniu z Bogiem. Poniżej lista rzeczy koniecznych do zabrania. Wszyscy uczestnicy będą objęci ubezpieczeniem NNW. Jako grupa Niezłomnych gwarantujemy kompetencje i umiejętności konieczne do bezpiecznego prowadzenia jachtów.

Jak się przygotować

 • miękka torba lub plecak (bez stelaża) jeśli chcesz ją zabrać na jacht – cały dobytek umieszczamy w niezbyt pojemnych bakistach (zamykane pojemniki pod koją o nieregularnych kształtach),
 • śpiwór dla każdego uczestnika,
 • prześcieradło do rozłożenia pod śpiworem na koji do spania,
 • wodoodporna kurtka lub peleryna (pogoda jest elementem przygody),
 • buty sportowe do poruszania się po jachcie (miękka podeszwa!),
 • strój kąpielowy plus buty do wody plus klapki pod prysznic,
 • zestaw awaryjny – komplet ciepłej odzieży na wypadek przemoknięcia, ciepłe skarpety,
 • latarki czołówki,
  ciepła bluza/sweter/polar,
 • bielizna termiczna,
 • czapka przeciw słoneczna i przeciwwiatrowa,
 • kremy przeciw słoneczne, środki przeciw komarom itp.
 • przybory toaletowe,
 • ręczniki i papier toaletowy,
 • lekarstwa (jeżeli ktoś używa),
 • Biblia (jedna na rodzinę).
 • WSPÓLNE WYPOSAŻENIE KAŻDEJ ZAŁOGI:
 • grill składany,
 • środki i sprzęt do mycia naczyń,
 • duże worki na śmieci.
 • WYPOSAŻENIE DODATKOWE – niewymagane, może się przydać, a może się zmieści 😉
 • lornetka, gry planszowe, wędka, piłka do wody, słuchawki, ładowarki, dobra książka.

Pamiętaj
W czasie żeglowania telefon, zegarek, aparat fotograficzny i inny sprzęt elektroniczny używany na zewnątrz, może ulec zamoczeniu lub wypadnięciu za burtę. Dlatego dobrze przemyśl ryzyko ich zabieranie za sobą na pokład.

Koszty

Koszt wyjazdu zawiera się w przedziale od 890zł do 1090zł od osoby w zależności od standardu wynajmowanego jachtu.

Opłata zawiera:
Czarter i prowadzenie jachtu, opłatę za sprzątanie po zakończeniu rejsu, opłaty portowe i wspólny kambuz (wyżywienie), oraz kaucję (1000zł za jacht) wpłacaną przed rejsem i zwracaną po bezszkodowym jego zakończeniu.

Po dokonaniu zgłoszenia przez stronę, masz 3 dni na wpłacenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 250 zł za każdego zgłaszanego uczestnika.
Jeśli nie dokonasz opłaty rejestracyjnej Twoje zgłoszenie zostanie anulowane. Z racji na ograniczoną ilości miejsc na jachtach, decyduje kolejność rejestracji uczestników oraz możliwość ich rozlokowania. Na każdym jachcie jest tylko jedna kajuta 3 osobowa, pozostałe są 2-osobowe).

Ponieważ jachty różnią się standardem a zatem i ceną czarteru, informację o wysokości II raty pozostałej do wpłaty w terminie do końca kwietnia, otrzymasz mailem po zapełnieniu wszystkich wolnych miejsc na poszczególnych jednostkach, ostatnią – III ratę w wysokości 250zł od osoby wpłacamy sternikowi na miejscu w gotówce.

Płatności proszę dokonywać na konto bankowe:
Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio,
Ul. Obrzeżna Północna 17B, 41-400 Mysłowice
numer konta: 46 1750 0012 0000 0000 3367 0109
z dopiskiem:
NIEZŁOMNY pod żaglami 2022 (imiona i nazwiska uczestników)

Koszty

Koszt czarteru to 1100,00 zł od osoby

Opłata zawiera:
Wynajem i prowadzenia jachtu, opłatę za sprzątanie po zakończeniu rejsu, oraz kaucję za jacht na pokrycie kosztów ewentualnych uszkodzeń, do zwrotu po bezszkodowym jego zakończeniu.

Opłata nie zawiera  kosztów cumowania: opłat portowych, kosztów przepływania przez śluzy i wspólnego kambuza (wyżywienia), na co należy przeznaczyć dodatkowo ok 300zł/osobę. Kwotę tę przekazujemy do wspólnej kasy jachtowej gotówką sternikowi przed rejsem.

W powyższej kwocie nie uwzględniono również kosztów podróży (warto się wspólnie dobrać na podróż) oraz kosztów parkowania samochodów na terenie stanicy wodnej „Stranda” skąd ruszamy w rejs.

Po dokonaniu zgłoszenia przez stronę, masz 7 dni na wpłacenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 500 zł za każdego zgłaszanego uczestnika.
Jeśli nie dokonasz opłaty rejestracyjnej Twoje zgłoszenie zostanie anulowane.

II ratę w wysokości 600,00zł od uczestnika należy wpłacić w nie przekraczalnym  terminie do 30 kwietnia 2024r,
pozostałą kwotę w wysokości 300,00 zł od osoby wpłacamy sternikowi na miejscu w gotówce.

Zapisy - Niezłomny z dzieckiem pod żaglami

Uwaga ostatnie 2 miejsca! Po wysłaniu zgłoszenia poczekaj na potwierdzenie, że jest dla Ciebie miejsce - wtedy poprosimy Cię w wpłatę zadatku

Zapisz się

Śledź naszego Facebooka. Już niedługo uruchomimy zapisy na kolejny weekend. Wszystkim, którzy zarezerwowali już miejsca w zeszłym roku wyślemy informację o potwierdzeniu rezerwacji.

Do zobaczenia w górach!!!

Kontakt

Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio

www.familiaris.org.pl

Adres: Ul. Działkowa 25A
41-400 Mysłowice
Nr konta: 46 1750 0012 0000 0000 3367 0109
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Telefon: +48603963167 Rafał Spyra
+48600328828 Mariusz Barber
E-mail: zagle@niezlomny24.pl